top of page
Як не помилитись у виборі майбутнього виробу?

    Всі будівлі, маленькі та й великі, дачі або великі торгові центри чи новобудови, об'єднують наявність сходів, перил, поручнів та різних конструкцій, без яких не можна надати закінченого вигляду ремонту чи будівництву. На даний час виробники пропонують безліч виробів з різноманітних матеріалів, широкий діапазон цін та великий асортимент конструкцій, що приводить у глухий кут потенційного замовника. Йому на думку спадає багато думок. Що обрати, бюджетний виріб або дорогий, але ідеальної якості? З якого матеріалу зробити майбутню конструкцію? Чи буде вона безпечною для оточуючих? Це принципові питання з якими доводиться розбиратися людині, яка хоче зробити свою оселю одночасно безпечною, комфортною і водночас витратитись досить економно. Велике значення ще має надійність та довговічність виробу.

   Технологічний прогрес зайшов глибоко уперед. Тому не можна відкидати сучасні технології. Також не можна забувати про натуральність та екологічність сировини, з якої буде вироблена конструкція. Скло, дерево, метал — основні види матеріалів, які добре себе зарекомендували для оселі. Дерево — екологічне та приємне на дотик, метал — міцний та витривалий, скло — сучасне, має необтяжливий вигляд, до того ще надзвичайно стійке до пошкоджень. Наш великий досвід призводить до висновків, що тільки в комбінації з цими матеріалами можна досягнути бажаного результату.

   Переважно при виборі дерев'яних елементів сходів необхідно враховувати постійність проживання в помешканні господарів. Для сталого житла можна використовувати більш вартісні породи деревини, такі як бук чи дуб. Вони стійкі до механічних пошкоджень, але їх ціна значно вище цін на хвойні матеріали. Сосна має свої переваги. Вона стійка до перепадів температури . Тому її добре використовувати для дачних приміщень. Також в неї рівний стовбур з мінімальною кількістю сучків - легка в обробці. Вона відчутно дешевша. Елементи з дерева добре застосовувати для виготовлення поручнів, сходинок. Їх ефектно комбінувати з металом при виготовленні перил.

   Нержавіюча сталь для основи сходів чи перил найбільш вдалий варіант. Вона має стійкі антикорозійні властивості, також естетично виглядає. Зараз існує багато варіантів цього металу. Поверхня може бути матова, полірована, шліфована. Є великий вибір кольорів нержавійки. Присутня думка, що сталь - вартісний матеріал, але враховуючи тривалі терміни користування сталевими виробами, використання цього металу виправдано. Адже ви маєте конструкцію, яка прослужить вам надзвичайно довго. І іноді, простіше заплатити трохи більше, але потім не турбувати себе доглядом за виробом або через певний період обтяжувати себе його заміною. Якщо ж вам потрібна бюджетна конструкція на коротший термін використання— можна застосувати чорний метал. В сухому приміщенні він прослужить також дуже довго. До того ж ми використовуємо фарбу Hammerite, яка дуже добре себе зарекомендувала . Вона швидко висихає, дає гарні кольори і тривало захищає від іржі. Більш детально ознайомитись з її характеристиками можна на сайті http://www.hammerite.ua

   Скло також зараз популярний матеріал . Сходи , перила, балкони з використанням цього матеріалу мають сучасний та легкий вигляд. Для їх виготовлення використовують загартоване скло, яке витримує великі навантаження і є стійким до пошкоджень. Існує багато кольорів та текстур скла. Тому з ним можна сміливо фантазувати.

   Крім вибору матеріалів необхідно замислитись над конструкцією ваших сходів чи інших металевих виробів, адже крім естетичного вигляду, вони мають бути зручні та безпечними у використанні. По конструкції сходи можуть бути гвинтові, Г-подібні, П-подібні, забіжні сходи, маршеві сходи. По технології збирання — на косоурах, на тетивах, на больцах, модульні сходи, сходи на металевих каркасах. Більш детальному розгляду ми приділимо увагу трохи пізніше. Але необхідно пам'ятати деякі правила при конструюванні сходів. Найбільш зручними є широкі та пологі сходи. Цей принцип діє не для всіх- дуже часто доводиться економити простір. Параметри сходинки мають бути приблизно такими: ширина — 800 мм, глибина — 300 мм, висота — 150 мм. Найзручніший кут підйому по сходах від 23 до 37°. Важко спускатись вниз при нахилі конструкції більше 40°. Відстань між сходами та стелею має бути не менше 2 м, для того, щоб висока людина почувала себе комфортно. Висота перил не менше 0,9 м.

   Тож що обрати, в першу чергу, вирішувати Вам. А ми маємо великий досвід у виготовленні сходів, перил, дашків, балконів, воріт тому із задоволенням їм поділимось на сторінках нашого сайту. Наше виробництво знаходиться у Львові. А Львів — місто традицій. “Сходи в кожен дім” також шанує традиції. Тому виготовляємо вироби найкращої якості, так як знаємо, що в Україні надзвичайно важливі поняття затишної та гарної оселі. Домашні сходи, які були вибрані вдало будуть тішити вас затишком, зручністю та красою. І ми будемо раді Вам допомогти !!! Працюємо у Львівській області та по Західному регіону України.

                                                                     

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page