Каркаси до сходів, металоконструкції.

     Каркас — основа сходів. 

    Каркас є основою конструкції сходів. 

Для міцних, правильно спроектованих, симетричних сходів просто необхідно мати якісну опору. Сходи на металевому каркасі найвдаліший варіант, вони недорогі, легкі, міцні та негроміздкі. До того ж мають значно більший запас міцності порівняно з дерев'яними або бетонними основами. 

    Переваги металевих каркасів для сходів:

недорога вартість, міцні займають незначний об'єм. При використанні таких конструкцій вся опора припадає на сам каркас, тому немає необхідності витрачатися на масивні сходинки.

    Каркаси бувають зварні та збірні.

Зварні мають значні переваги перед збірними. Вони акуратніше виглядають, є можливість пофарбувати їх рівномірно, до того ж зварна конструкція витримує значно більші навантаження.

    По типу закріплення сходинок бувають: на косоурах, на больцях, модульні, на тетивах.

    Особливості каркасу: відкриті і закриті. 

Зашиті сходові каркаси більш масивні, дорожчі, виглядають презентабельно. Відкриті не загромаджують простір, дешевші, але їх виготовлення потребує більшої ретельності, адже їх елементи будуть відкритими, тому шви мають бути акуратнішими і добре заполірованими, а фарбування рівнішим, з більшою кількістю шарів фарби.

    Форма каркасів може бути пряма, Г - подібна, П - подібна або гвинтова. 

    Каркас має бути безпечним та надійним.

Тому не можна забувати про норми і правила проектування сходових конструкцій. Всю необхідну інформацію ви можете знайти за цим посиланням “Норми проектування сходів та перил”. Наша фірма притримується всіх необхідних вимог при проектуванні та виготовленні, ми не використовуємо неякісні матеріали, здешевлюючи вартість каркасу до сходів. До виконання виробу підходимо ретельно, адже розуміємо, що основа запорука вдалих сходів та перил. Звертайтесь, і ми виберемо найвдаліший саме для Вас варіант, сходи у Львові у нас одні з найкращих!     

Відмінна якість за помірні ціни!