top of page

Перила з фарбованого металу

(колір на вибір замовника, використовується фарба Hammerite)

     Переваги та недоліки перил з фарбованого металу

     Перила з чорного металу набули широкого вжитку в побуті. Їх можна зустріти кругом.  На дорогах та проспектах, біля під'їздів та біля  маленьких будинків. Вони дешеві і прості у виготовленні. До того ж значно більше майстрів мають можливість працювати з цим металом, з нержавійкою працює більш вузьке коло спеціалістів.
    Єдиний недолік цієї конструкції — схильність до корозії. Але при відповідній обробці, цей недолік можна звести до мінімуму.  В такому випадку, Ви отримаєте довговічний виріб, який буде слугувати не один рік.
    Широкого вжитку набули два методи антикорозійної обробки. Перший — це грунтування та покриття металу антикорозійною фарбою. Це досить надійний метод, при умові, що будуть збережені всі технологічні умови процесу, тому звертатись треба до професійних майстрів. Також не потрібно економити на покритті.

(Ми  використовуємо фарбу Hammerite, яка зарекомендувала себе роками. Тому можемо забезпечити Вам якісний технологічний процес покриття чорного металу високопрофесійними антикорозійними засобами.) Другий метод — покриття цинком. Таке покриття значно підвищує тривалість використання виробу та підвищує його стійкість до корозії. Але два суттєвих недоліки цього способу — значне підвищення вартості  перил та неможливість варити метал, який покритий цинком. Тому ми рекомендуємо зупинитись на першому варіанті.
    Перила з чорного металу бувають кованими та зварними. Наша фірма виготовляє зварні перила.
    Догляд за такими перилами полягає в тому, що час від часу треба шкурити та підмальовувати місця, де відшарувалась фарба. Застосування такого металу в сухих, закритих приміщеннях значно збільшує термін їх служби.

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page