top of page

Дашки, навіси

      Навіси та дашки невід'ємна частина зручного будинку. 

      Матеріали для виготовлення навісів та дашків. 

     Навіси та дашки слугують для захисту від негоди певного простору біля будинку. Як правило, каркас в цих конструкціях металевий (нержавіюча сталь або чорний метал), а в якості дашка використовують наступні матеріали: полікарбонат, металеві листи, профнастил, скло, черепиця, пластик, дерево. Полікарбонат зручний та надійний матеріал. Зараз широко розповсюджений. Легко гнеться та зручний при монтажі. Ще з одних його плюсів, він не обтяжує конструкцію, на відміну від металевого покриття. Єдиний мінус полікарбонату його вартість, це досить недешевий матеріал. Метал, в порівнянні з ним, дешевший. Металеве покриття важче встановити, воно піддається корозії і обтяжує конструкцію (як варіант, можна використовувати нержавіючу сталь). Стійке до механічних пошкоджень та економне. Зараз дуже популярне скло в якості покриття для дашків. На конструкції скло модно та елегантно виглядає. Сучасні технології зробили його міцним та надійним. Триплексований скляний виріб не б'ється та стійкий до ударів. Єдиний недолік цього матеріалу надзвичайно висока вартість як самого скла, так і фурнітури до нього. Але поціновувачі надсучасного попри за все обирають цей матеріал. Решта матеріалів також застосовують при покритті дашків. Але вони менш популярні та недостатньо практичні у застосуванні. 

       Декоративна функція дашків та навісів. 

     Крім захисної функції, не менш важлива декоративна функція дашків і навісів. Навіть найміцніший і безпечний дашок має прикрашати будинок і бути зробленим акуратно, в першу чергу. По формі дашки можуть бути арочними, прямокутними або просто плоскими. Ковані декори роблять конструкцію головною родзинкою будівлі і задають стиль при оздобленні будинку. Скло і нержавійка це символи сучасного дизайну. І дашок з цих матеріалів буде доречним при оздобленні будівлі в модерновому стилі. 
     Грамотно спроектувати, виготовити та встановити дашок або навіс не менш важливо. Ми робимо це професійно, недорого та акуратно. Ваша задача буде лише обрати стиль та матеріали, які Вас до смаку! Звертайтесь!

   

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page