top of page

Розрахунок проекту сходів онлайн. Як визначити ціну на сходи.

   На сторінці, за допомогою цього сервісу, можна створити зручну конструкцію сходів, розрахувати потрібну кількість матеріалів, знати точні розміри всіх необхідних частин виробу, створити креслення майбутнього проекту і відіслати нам на пошту. Ми з задоволенням порахуємо ціну на сходи.

   Вам необхідно обрати необхідний тип конструкції, клікнути на віджет, зайти в калькулятор. Ввести потрібні параметри. Програма самостійно зробить проект і створить креслення (для цього потрібно поставити галочку для створення розрахунків в окремому вікні). Зберегти посилання на вікно з кресленням та відправити його на нашу пошту. Наші менеджери обов'язково скажуть Вам попередню ціну даної конструкції.

   Для більш точного розрахунку цін на сходи треба вказати матеріали, з яких Ви б хотіли бачити виріб. Каркас з чорного металу або нержавіючої сталі. Сходинки - з дерева, скла, металу? Важливий фактор у формуванні ціни є вибір породи деревени ( дуб, бук, сосна ), товщина скла та наявність декорів. Тому опис майбутнього металевого виробу, будь ласка, вказуйте більш детальніше. Ми маємо можливість порахувати Вам декілька цінових варіантів ваших сходів, бюджетних чи більш дорожчих.

   Звертайтеся до нас і ми з нашим досвідом завжди допоможемо створити омріяний виріб. Тож сміливо фантазуйте, легко створюйте проект і відправляйте нам. Все решта - справа професіоналів, Ви можете не турбуватися. Наше виробництво знаходиться у Львові, але ми з задоволенням працюємо у Львівській області та у Західному регіону України.

Металеві сходи

Металеві сходи з тятивою зигзаг

Металеві сходи з поворотом на 90°

Металеві сходи з поворотом на 90° і тятивою зигзаг

Металеві сходи з поворотом на 180°

Металеві сходи з поворотом на 180° і тятивою зигзаг

Гвинтові сходи

  

   "Сходи в кожен дім" контакти:

067-774-13-10  //  063-848-06-56 //  shodyvdim@gmail.com //Львів, Україна //

  

 

    Якщо ж виникли проблеми з онлайн проектуванням, не турбуйтеся, наші конструктори підберуть та спроектують найвдаліший для Вас варіант.

 

 

    Заповніть контактну форму, надайте нам посилання на результати вашого проектування і ми обов'язково визначимо для Вас ціну!

 

Креслення сходи Львів

Отлично! Сообщение получено.

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page