top of page

Перила з використанням скла

     Перила зі склом - невід'ємна частина сучасного інтер'єру

Перила з використанням скла набули широкого вжитку у сучасному побуті. Неможливо уявити модний інтер'єр без такого практичного та візуально гармонічного матеріалу, як скло. Креативні дизайнери вважають його найвдалішим вибором, якщо за мету поставлено створити надсучасний не нагромаджений інтер'єр. Скляні перила будуть доречні  і в затишному заміському маєтку, і в сучасному торговельному центрі. Особливо вони популярні, якщо треба зробити огородження на балконі. Балконні огородження зі скла зараз на піку популярності.

     Опис конструкції та матеріалів для виготовлення перил зі скла   

Найвдаліша конструкція — поєднання нержавіючої сталі з триплексним склом. Триплексне скло — матеріал, який створений шляхом поєднання декількох шарів скла за допомогою полімерної плівки. Таким шляхом досягається дві мети: скло стає міцним, витримує значні навантаження, та безпечним, якщо все ж вдається розбити, воно не розлітається на скалки і тримає форму. Єдиний недолік цього матеріалу — його вартість. Скло недешеве, але якщо враховувати, що при цьому ви отримуєте ефектну конструкцію, яка прослужить Вам десятки років, то його ціна виправдовує себе. 
   Існує багато варіантів скла  - глянцеве та матове, кольорове і прозоре. На ринку зараз панує різноманіття кольорів та фактур. Вартує тільки визначитись. Ми рекомендуємо Вам саме цей матеріал, адже впевнені, що він задовольнить ваші найвишуканіші потреби в дизайні і буде тішити зручністю використання Ваших близьких.
   Нержавіюча сталь — відносно дешевий та практичний матеріал. Якщо враховувати, що його обробка значно простіша порівняно з чорним металом, а стійкість до корозії  це саме те, що в першу чергу вимагається, то застосування нержавіючої сталі — найвдаліший вибір. Його простота в обробці в  подальшому впливає на ціну виробу в меншу сторону.  Набагато більший термін використання  виправдовує його ненабагато більшу вартість в порівнянні з чорним металом.
   Поєднання скла і нержавійки створює сучасну та ефектну конструкцію, яка прослужить багато років і прикрасить ваше помешкання.

                                          Ми із задоволенням Вам допоможемо, звертайтесь!

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page