top of page

Перила з дерева та металу

      Перила з дерева і металу поєднання традиційного і сучасного

   Дизайн комбінованих перил поєднав класику дерев'яних та актуальність металевих елементів. Це вдале рішення для тих, хто бачить своє помешкання одночасно комфортним, практичним і стильним. 
   Натуральне дерево завжди додає затишку інтер'єру. Воно тепле та приємне на дотик, до того ж його поверхню легко реставрувати. Для виробництва металодерев'яних перил використовують такі породи деревини дуб, сосна, бук. Бук та дуб вважаються кращим вибором, це тверді породи дерева, які стійкі до механічних пошкоджень.               Сучасна палітра лаків дозволяє забарвити ваш виріб в колір, який підходить саме для вашого дому. Лаки надають поверхні дерева приємної гладкості і захищають її від бруду та вологи. Тому дерево це хороший вибір матеріалу для конструкції, яка буде знаходитись всередині приміщення. 
   Для оздоблення дерева найкраще підходить нержавіюча сталь. Цей метал не піддається впливу зовнішнього середовища. Він роками має незмінний зовнішній вигляд, стійкий до деформацій і надає виробу сучасного та завершеного вигляду. При виготовленні перил, застосування нержавіючої сталі виправдане і не має недоліків. 
   Теперішні можливості дозволяють створювати металодерев'яні перила будь-якого дизайну. Єдине, що важливе, щоб розробляли дизайн, проект та виготовляли виріб справжні майстри своєї справи. Адже, процес виготовлення цієї конструкції має бути надзвичайно ретельний на всіх стадіях створення. Від замірів до монтажу. Солідні виробники ніколи не здешевлять конструкцію, знижуючи якість перил. Нержавіюча сталь та дерево хорошої якості не можуть бути дешевими, тому звертайте увагу при замовленні на товщину металу, якість деревини, фірму-виробника лаку, яким буде покриватися ваш виріб. 
   При зверненні до нас, ми зможемо вам гарантувати, що виготовимо якісні та надійні перила, які прослужать не один десяток років.

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page