Огорожі,хвіртки,балкони.

    Фунціональні та сучасні балконні огородження

Балкони та огорожі в сучасному дизайні відіграють важливу роль в якості конструктивних та декоративних елементів. На перший план виходять відкриті балкони, які надають простору та повітря своїм власникам. Їх функціонал дозволяє створити зону релаксу в будь-якому будинку. Там можна посадити квіти, поставити столик  та насолоджуватись ранковою львівською кавою, споглядаючи на природу. Це просто, сучасно та в європейському стилі. 

    Захисна функція балконів та огорож

Не менш важлива захисна функція огорож та балконів, вони слугують для відокремлення простору та захищають від падіння. Тому просто необхідні в будь-якій будівлі. Не потрібно забувати і про безпеку — відстань між леєрами чи балясинами має бути такою, щоби дитина не могла просунути голову. Тобто рекомендована відстань 12 см,  висота перил — 100 -120 см.
  Існує безліч варіантів та форм таких конструкцій. Балкони з нержавійки, дерева, скла, чорного металу.  При правильному виборі матеріалу та якісному виконанні вони будуть виконувати свої функції не один десяток років.  Ми із задоволенням допоможемо зробити огорожу або балкон згідно ваших побажань і завжди поділимось нашим досвідом.

   

Відмінна якість за помірні ціни!