top of page

Поручні металеві

         Поручні - важлива опора при пересуванні.

     Поручні слугують опорою при пересуванні сходами чи пандусом.

Більше за все в них виникає необхідність у людей з особливими потребами. Адже вони, коли рухаються пандусом або сходами, міцно тримаються за поручень, тому до цієї конструкції ставляться певні вимоги, а саме: надійність кріплення, відсутність скалок та грубих швів на леєрі, зручний діаметр труби для охоплення її рукою. Ідеальній поручень має бути міцний, надійно прикріплений до опори або стіни, без відчутних з'єднань самих труб, гладкий, діаметр його, згідно нормативів, має бути 30-50 мм. Ставлять конструкцію на висоті 700 мм і 900 мм, бажано подвійну, на двох рівнях. Кінці поручнів мають бути паралельні підлозі і виступати на 300 мм. 

     Поручень - декоративний елемент.

Як правило, матеріали для його виготовлення - чорний метал, нержавіюча сталь або дерево. На цій сторінці представлені фото наших поучнів з нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь підходить для місць громадського користування і конструкцій, які знаходяться на вулиці. Адже цей матеріал вологостійкий і довговічний. 

      По формі поручень може бути квадратний, прямокутний, круглий.

Круглий поручень найбільш розповсюджений, його найпростіше і найзручніше охопити рукою. А квадратні і прямокутні надають конструкції сучасного та оригінального вигляду. 

       Не потрібно забувати також і про фінансову складову виготовлення і встановлення конструкції.

Поручні з нержавіючої сталі простіші в обробці і це, безперечно, впливає на їх вартість, до того ж якість залишається на високому рівні.

Ласкаво просимо до майстрів!

Телефонуйте! 067-774-13-10, 063-848-06-56

Відмінна якість за помірні ціни!

bottom of page